משלוח חינם לכל חלקי הארץ

תפריט

משלוחים והחזרה

החזרות וביטולים

 • אם אינך מרוצה מההזמנה שלך או שיש לך שאלה הנוגעת למשלוח, צור איתנו קשר בטלפון 053-8856883

 • אם ברצונך לבטל את ההזמנה, הביטול באמצעות פניה טלפונית או בדואר אלקטרוני לשירות הלקוחות של החברה. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר הודעת דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר – יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות בהחזרת המוצר תחולנה על 
  הלקוח. יש לציין שם ומספר טלפון, אנו ניצור איתך קשר כאשר המוצר יגיע אלינו ונעדכן אותך לגבי המשך הטיפול.

 • החזרת המוצר תיעשה כשהוא באריזתו המקורית בצירוף החשבונית המקורית וכשעדיין לא חלפו 14 יום מתאריך קבלת המוצר.ביטול הזמנה מזכה את הלקוח בהחזר כספי בגובה המחיר ששולם עבורו בניכוי עלות דמי המשלוח ששולמו ובתנאי שלא נעשה שימוש במוצר.במידה ותהיינה לחברה עלויות נוספות כדוגמת דמי ביטול לחברת האשראי, ינוכו עלויות אלה מסכום הזיכוי אשר יעמוד לרשות הלקוח.מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו באתר. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

 • במידה ויוחזר מוצר הלקוח יחוייב בדמי משלוח על סך 40 ש"ח.

אספקה ומשלוחים

עלות המשלוח בישראל: משלוח חינם לכל חלקי הארץ ,בין 1-10 ימי עסקים 

 איסוף עצמי- מהסטודיו בגן יבנה : ניתן לאסוף ללא תשלום את ההזמנה מהסטודיו בגן יבנה, בתיאום מראש בלבד. טלפון לתיאום האיסוף  053-8856883

עלות המשלוח מחוץ לישראל: ניתן לבדוק טלפונית לפני ההזמנה 0538856883  משלוחים לחו"ל מתבצעים בדואר רשום דרך דואר ישראל. המשלוח כולל מספר מעקב אחר החבילה- למעקב אנא כנסו לאתר דואר ישראל-  לחץ כאן  .

סכום דמי המשלוח יופיע בתום תהליך ההזמנה תחת המוצרים שבחר הלקוח לרכוש וייגבה בעת ביצוע הזמנת המוצרים. במשלוחים מחוץ לישראל זמני השליחה וההעברה מבוססים על הערכה בלבד ואינם מובטחים. במשלוחים מחוץ לישראל, אנא שימו לב כי יתכן ויחולו מיסים ,המסים עשויים לחול על קבלת הזמנות שנשלחו מחוץ לאיחוד האירופי. חובות ומסים אלה הם מעבר לשליטתנו ונקבעים על ידי רשות המכס של מדינת היעד שבחרת, באחריותך לשלם אותם אם וכאשר תתבקש על ידי הרשויות המקומיות שלך.החברה שומרת לעצמה את הזכות לעדכן מעת לעת, בהתאם לצורך ועל פי שיקול דעתה את מחירי המשלוחים ותנאי השילוח. בכל בעיה בנושאי המשלוח אנחנו כאן לשירותך: דואר אלקטרוני [email protected] או טלפונית – 053-8856883 החברה תדאג לאספקת המוצרים ללקוח לכתובת שהוקלדה על ידו בעת ביצוע הרכישה באתר ובמסגרת זמן ההספקה שהובטח.
ההזמנה תימסר באמצעות דואר ישראל לסניף הדואר המקומי שלך, או באמצעות חברת שליחויות הדבר יהיה תלוי בשיקולי החברה, ייתכן שההזמנה תיקח עוד מספר ימים בתקופות החגים, בסופי שבוע ובתקופות של מבצעים. במשלוח באמצעות הדואר כאשר ההזמנה תגיע לסניף הדואר המקומי, תישלח הודעה ליידע אותך שהחבילה מוכנה לאיסוף. אנא הצטייד בהודעה ובתעודת זהות או דרכון בעת איסוף החבילה מסניף הדואר.
שים לב כי אם ביצעת הזמנות בסמוך אחת לשנייה, הן עשויות להישלח יחד על מנת לוודא שהפריטים יגיעו אליך בהקדם האפשרי.
החברה לא תהא אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי-אספקה, שנגרמה כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות, תאונה, מצבי 
חירום ביטחוניים וכו'.כל ההזמנות למוצרים הן בכפוף לזמינות. במקרה של קשיי אספקה, אנו שומרים לעצמנו את הזכות להחליף פריטים בעלי איכות וערך שווים. אתה תקבל הודעה על תחליפים שכאלה כאשר תבצע את הזמנתך.

 

0
  0
  העגלה שלך
  העגלה שלך ריקהחזור לחנות

  סובב/י כדי לנצח!!

  נסה/י את מזלך כדי לקבל הטבה, הקלד/י את שמך וכתובת האימייל שלך, (בדוק/י קבלת אימייל לאחר סיבוב הגלגל בתיקיית "קידומי מכירות" בתיבת הדואר אלקטרוני)  
  נסה/י את מזלך
  מאשר/ת קבלת תכנים שיווקיים