נדנדה לתינוק

יתרונות השימוש בנדנדה HUGS 

רוב נדנדות התינוקות והפעוטות בשוק הן מפלסטיק או יקרות,הנדנדה של HUGS מתאימה לתינוקות ופעוטות, עשויה מבד כותנה ועץ טבעי. ניתן להשתמש בה בתוך הבית ומחוצה לו. הנדנדה מיועדת לתינוקות שהם מספיק חזקים ויוכלים לשבת בכוחות עצמם (סביבות גיל חצי שנה) הנדנדה של HUGS היא תוספת מסוגננת לחדר המשחקים של ילדכם ויכולה לשמש כמתנה מושלמת לכל אירוע.
היתרון הבולט ביותר בנדנדה הוא שנדנוד זה כיף ומרגש,התחושה בעת הנדנוד תגרום לילדכם להרגשת חוסר משקל למשך שבריר שנייה,שהינה הרגשה מרגשת וכיפיית, בעזרת הנדנוד תינוקך ירגיש את הרוח כשהנדנדה מאיצה למטה.השימוש בנדנדה יגרום לילדכם לצחוק ולהיות מאושרים דבר אשר מועיל ביותר לבריאותם הגופנית והנפשית .
 
 
    
פופים לתינוק

יתרונות השימוש בפוף לתינוקות

הפוף לתינוק הינו מקום שבו תינוקכם יוכל לשכב ולהירגע בתוכו ויכול לשמש כמעיין ספה לתינוק פופים שמיועדים לתינוקות רכים וילדים קטנים,ממולאים בפתיתי קלקר קטנים כך שכאשר תניחו את תינוקכם בתוך הפוף הוא יתאים בדיוק לצורת גופם וגודלם,פופים לתינוק מהווים אלטרנטיבה מבריקה ונוחה לטרמפולינה ונדנדה מסורתית שלא בהכרח מתאימים לתינוק זעיר,הפופים מגיעים עם רצועת בטיחות לשמירה על תינוקכם וגורמת לשהייה בטוחה וזה מושלם עבור התינוק,ישנם מספר רב של יתרונות לשימוש בפוף לתינוק,להלן 6 יתרונות עיקריים:   
    
מנשא בד

הגורמים אשר צריכים להילקח בחשבון בעת בחירת מנשא לתינוק :

מזה מספר שנים הורים משתמשים במנשא כדי לשאת את תינוקם,ישנן מספר סיבות חיוביות מדוע הורים צריכים להשתמש במנשא,הסיבה הראשונה היא להרגיש  קרוב לתינוק,סיבה שנייה חשובה היא הנוחות שהמנשא נותן בנשיאת התינוק. ישנם מס סוגים של מנשאים,החשוב ביותר הוא לבחור במנשא שתומך בכל המשקל של תינוקך שגדל עם הזמן.
כרית הנקה

 הנקת תאומים

הנקת תאומים יכולה להיות נפלאה ומפחידה כאחד לכן יש צורך להיעזר בכרית הנקה גדולה המאפשרת להניק תאומים ,כרית הנקה רגילה פשוט לא תתאים מכיוון שיש לך שתי תינוקות להאכיל, מה גם שאם התינוקות קטנים הם  אפילו  צריכים יותר תמיכה ועל כן כרית הנקה גדולה המתאימה להנקת תאומים תעשה את ההבדל בין הנקה מוצלחת להנקה מתישה וקשה,לכן כרית ההנקה של חברת "האגס" הינה הפתרון,הכרית הינה גדולה ומתאימה להנקת תאומים,כמו כן הכרית מגיעה עם כרית נוספת המקלה על האם בזמן ההנקה/האכלת תאומים בו זמנית הינה מהירה יותר מאשר הנקת תינוק אחד בכל פעם.
 
שמיכה לתינוק

שמיכה לתינוק מה שצריך לדעת

שמיכה לתינוק היא כלי שימושי הן לתינוק הנולד והן לאם. כדי לספק לתינוק את המעטפת הרגשית והפיזית כדי שיישן בצורה מיטבית וכמובן גם יתפתח בצורה נכונה . 
Scroll Up
0